7 причин, щоб ходити пішки

Ходьба є відмінним способом, щоб у повсякденному житті побути наодинці зі своїми думками. Крім того, ходьба має свої переваги для здоров’я і красивої фігури.

 

 

Svezhij-vozduhПрогулянки для здорового серця

 

Регулярна ходьба знижує ризик серцево-судинних захворювань. Також регулярні прогулянки на свіжому повітрі знижують рівень холестерину. Тридцять хвилин ходьби пішки в день достатньо, щоб знизити ризик серцево-судинних захворювань на 30 відсотків.

 

Прогулянки для похудання

 

Численні дослідження показують, що люди, які регулярно гуляють пішки, мають струнку фігуру. Тридцять хвилин ходьби пішки спалює близько 80 калорій.

 

Прогулянки зміцнюють ноги

 

 

Ходьба формує і зміцнює нижню частину тіла. Регулярні прогулянки підтягують форму ніг і сідниць.

 

Прогулянки проти деменції

 

 

Регулярна ходьба знижує ризик розвитку деменції. Це актуально особливо для літніх людей. Вони повинні приділяти більше часу ходьбі, особливо після 60 років для того, щоб зменшити ризик розвитку деменції.

 

Прогулянки і вітамін D

 

 

Дефіцит вітаміну D є серйозною проблемою для багатьох людей, особливо тому, що цим вітамін важко забезпечити організму за допомогою їжі. Наш організм отримує вітамін D від сонячного проміння, а прогулянки цьому сприяють. Цей вітамін дуже важливий для хорошого імунітету і здоров’я кісток.

 

Прогулянки для отримання додаткової енергії

 

 

Вам не потрібно купувати ранкову каву під час того, коли ви йдете на роботу. Ходьба сама по собі стимулює кровообіг в організмі і підвищує рівень кисню в клітинах. Ці два фактори при ходьбі змушують людину відчувати себе більш зарядженою навіть без кави.

 

Швидкий темп ходби — це ідеальна кардіо тренування, яка є прекрасним початком дня. Прогулянки наповнюють людину енергією на весь день, що в свою чергу покращує здатність працювати і робить роботу більш продуктивною.

 

Прогулянки і щастя

 

 

За даними багатьох досліджень, ходьба робить людей щасливішими, бо стимулює вивільнення ендорфінів. А ендорфін, як відомо, це гормон щастя. Вважається, що регулярні прогулянки на свіжому повітрі також допомагають з тривогою, мінливим настроєм і втомою. Це відмінний спосіб впоратися зі стресом.