7 премудростей, яким можуть навчити нас діти

Прийнято вважати, що батьки повинні виховувати і навчати дітей премудростям життя, правилам поведінки в соціумі. Але якщо вдуматися, то ми, дорослі, самі можемо багато чому навчитися у наших малюків. Зверніть увагу на їх поведінку, реакції, емоції. Спостерігаючи, ви зрозумієте, що діти багато в чому мудріші за нас.
im_20170111142752_800946

Нижче розглянемо 7 важливих речей, яких варто запозичити у наших дітей.

Чому можна навчитися у дітей?

 

  • Діти не спілкуються з тим, хто їм не подобається. Вони краще пограються наодинці з собою, ніж будуть доброзичливі з людьми, з якими їм погано. Крім цього, діти не будуть витрачати свої нерви на переживання перед зустріччю з неприємною для них людиною. Вони просто не підуть з нею на контакт. Тому коли ви спілкуєтеся з тим, хто вам неприємний, згадайте про цю дитячу звичку.
  • Діти не пасують перед невдачами. Все починається з моменту, коли малюк стає на ніжки. На самому початку він може падати по кілька разів за день, але, тим не менш, не залишає своїх спроб. Аналогічно справи йдуть з підкоренням диванів та крісел. Якби ми, дорослі, були такими ж наполегливими у своїх починаннях, світ став би наповнений успішними людьми.
  • Дітей переповнює цікавість до всього оточуючого. Всі батьки помічали, що їх діти люблять сунути свій цікавий носик всюди в пошуках пригод. Ось тому і їх життя наповнене позитивними емоціями, сюрпризами і новими відкриттями.
  • Діти не стримують свої почуття і емоції. Крім тих випадків, коли їх до цього примушують батьки. Ось тому вони абсолютно щасливі, не мають психологічних проблем і легко справляються зі стресами.
  • Дітям ніколи байдикувати. Вони постійно чимось зайняті. І все, за що вони беруться, робиться з величезним задоволенням. Тому візьміться за себе: очистіть свій холодильник від шкідливих продуктів, відмовтеся від алкоголю, кави, тоді до вас почне повертатися енергія, яка була загублена колись давно.
  • Діти постійно посміхаються. Кожен день багато разів вони радіють всьому новому і зустрічають це з посмішкою. Звичайно, у дітей існує депресія, але вона буває вкрай рідко, тільки у випадках несприятливих життєвих умов. Діти відкриті цьому світу, і світ відповідає їм тим же.
  • Діти дуже активні і отримують від цього величезне задоволення. Треба любити рухатися, а не змушувати себе займатися спортом, як це роблять багато дорослих. Спробуйте повернути себе в дитинство і згадати, як ви любили рухатися, як вас неможливо було змусити втихомиритись, встояти на одному місці. А тепер подумайте: куди все це поділося і в чому причина цього. Може ви ще не знайшли вид спорту до душі. Пробуйте, розвивайтеся, рухайтеся.