7 міфів про прання дитячого одягу

Навколо прання дитячого одягу накопичилося багато міфів. Таким чином, необхідно спростувати кілька з них, а може бути, більшу частину.

detskie-veschi1. Якщо дитина немає алергії, то немає необхідності прати її одяг в порошках для дітей.

Міф. Шкіра дитини до трьох років є незрілою і відсутність алергічних симптомів не означає, що вона виконує свою захисну функцію так само, як шкіра дорослих.

2. Дитину необхідно привчати до звичайних порошків, щоб її організм був більш стійким.

Міф. Шкіра дитини до трьох років в п’ять разів тонша, ніж у дорослих, і якщо вона не захищена, то шкідливі речовини можуть проникати в кров і в організм.

3. Порошки для дітей нешкідливі, але можна частіше прати зі звичайним миючим засобом і полоскати одяг двічі, особливо літні костюми для хлопчиків і дівчаток.

Міф. Миючі речовини, що містяться у звичайних порошках, зв’язуються з волокнами і навіть після подвійного полоскання залишаються на тканині, і згодом контактують зі шкірою. Таким чином, вони не підходять для молодої шкіри.

4. Починаючи з першого року життя дитини можна прати білизну у звичайному порошку.

Міф. Спеціальні гелі і порошки для дітей є гіпоалергенними, що означає, що вони не містять речовини, які можуть викликати подразнення ніжної і чутливої ​​шкіри дитини. Прати одяг та постільну білизну дітей в таких порошків треба до трирічного віку, так як до цього часу розвивається шкіра дитини.

5. Речі дітей з алергією можна прати в мильній воді з господарським милом.

Міф. Господарське мило — це миючий засіб, рекомендований для дітей, схильних до алергії. Проте, залишки мила можуть легко залишатися на тканинах. Тому краще вибирати професійні сучасні продукти, які добре справляються з плямами, ніжні і безпечні для дитини.

6. Ви можете купити дитячі літні костюми або інший одяг, і прати при високій температурі.

Міф. Температуру при пранні потрібно встановлювати таку, яка вказана на етикетці виробника. Ви повинні слідувати цим рекомендаціям, а не руйнувати одяг. Більшість кліщів і мікробів гинуть при температурі 60 ° С. Після першого прання необхідно прасувати одяг, після чого знищуються мікроорганізми і одяг стає стерильним.

7. Нічого не трапиться, якщо речі дитини ви будете прати разом з одягом для дорослих у звичайному порошку.

Міф. Шкіра дитини в п’ять разів тонша, ніж у дорослих, тому вимагає більш м’яких миючих засобів, які не включають в себе, серед іншого, такі речовини, як оптичні відбілювачі, ферменти і штучні барвники.