6 стадій побачень: дружба, а потім любов

Хлопець телефонує і просить про побачення. Дівчина тремтячим голосом невпевнено говорить «добре», а потім телефонує усім своїм подругам, щоб повідомити цю новину. Увечері вона стрімко несеться вниз по сходах, він відкриває двері, і гра під назвою «побачення» починається.

9155922_mПобачення і зустрічі є одним із найскладніших завдань, що стоять перед сучасною молоддю. Багато молодих людей часто відчувають розчарування, зневіру і депресію з приводу цього важливого аспекту свого життя. Когось долає почуття провини через передчасний сексуальний контакт, інші впадають в депресію, тому що їм нема за ким доглядати або тому, що їм подобається людина, яка не відповідає взаємністю. А тим часом, теле- і радіопрограми, фільми, рекламні щити, журнали, романи і мільйони інших джерел весь час обрушують на голови молодих людей дезінформацію про кохання, секс і шлюб. Призначення побачень — це особливий вид дружби між двома людьми протилежної статі.

В ідеалі цей процес проходить кілька стадій.

1 стадія. Дружба.
2 стадія. Спеціальні зустрічі.
3 стадія. Любовні побачення.
4 стадія. Стабілізація відносин.
5 стадія. Підготовка до заручин.
6 стадія. Формальна підготовка.

 

На жаль, занадто часто пари все роблять навпаки. Вони відразу перестрибують на стадію стабілізації або підготовки до заручин, навіть не спромігшись, як слід подружитися. Всім так не терпиться закохатися, що намагаються пропустити всі попередні етапи. Але любов і «романтика» повинні витікати з міцної дружби. Часто психологи кажуть одруженим людям, що потрібно спочатку стати друзями. Однак така ідея для багатьох здається трохи дивною. Молоді люди так швидко закохуються, що не мають часу дізнатися, чи «сподобалися» вони один одному. Усвідомлена дружба може зміцнити будь-які стосунки.