6 причин для діагностики у кінезіології

Прикладна кінезіологія з’явилася в 1962р, коли мануальний терапевт і екс-головний лікар Олімпійської збірної США Джордж Гудхарт зрозумів, що найвірогідніше джерело інформації про стан здоров’я людини — її організм.

Кінезіологія спілкується з вашим організмом, як з комп’ютером, натискаючи на певні точки і отримуючи відповідь через м’язовий тест. Для діагностики та лікування не потрібні дорогі апарати і десятки лікарів.

Ось в яких випадках варто звернутися до врача кинезиолога:

Біль, спазм

Де б не проявилася біль (внутрішні органи, м’язи, голова), джерело її перебуває зовсім в іншому місці. Проблема в тому, що лікарі в поліклініці навіть не підозрюють про це і лікують те, що болить. Звичайно, позбавитися від болю можливо в цьому випадку, але ненадовго. Відвідайте кінезіології і усуньте справжню причину больових відчуттів.

Хронічне захворювання

Якщо ви втомилися лікувати болячки, які постійно загострюються, то вам точно на діагностику до кінезіології. Ми звикли лікувати симптоми, навіть не намагаючись знайти причину. Тому хвороба повертається знову. З кінезіології ви зрозумієте, де ховається корінь захворювання і в подальшому зможете його усунути.

Алергія

Причиною алергії і харчової непереносимості можуть бути емоційні переживання. При сильних негативних емоціях підсвідомість фіксує обстановку і предмети навколо — формується зв’язок «емоція-предмет / продукт». І потім, побачивши цього предмета такий зв’язок активується і запускає алергію. Кінезіологія знаходить цю емоційну прив’язку і прибирає її.

Також причиною алергічних реакцій (висип, кашель, нежить) можуть бути паразити. В цьому випадку, кинезиолог призначить лікування за допомогою трав. Трави підбираються індивідуально: те, що допоможе вирішити проблему одній людині, може зовсім не допомогти іншому.

Приховані захворювання

Часто люди навіть не підозрюють, що вже хворіють, тому що поки ці хвороби носять прихований характер. Коли ж починають проявлятися симптоми, стадія руйнування буває вже настільки серйозною, що допомогти вже неможливо. Традиційна медицина не завжди може розпізнати захворювання на ранніх стадіях. М’язовий тест, застосовуваний в кінезіології, завжди безпомилково визначає джерело захворювання і його компенсацію.

Актуальний емоційний стан

Ви навіть можете не здогадуватися, що з вами щось не так, тому що це стан дуже рідний для вас, ви звикли з ним жити. Але ваш організм обов’язково покаже, якщо ваше самопочуття не в нормі. І тільки після корекції емоційного фону ви зможете відчути, наскільки легше і приємніше буде життя.

Часті / тривалі хвороби дитини

До 7 років дитина перебуває в енергетичному полі матері. І все його захворювання — проекція емоційного стану мами. Причому зовні все добре, і мама не розуміє, що джерело проблеми в ній. М’язовий тест не залишає шансів жодної болячки. Всі причини будуть знайдені і іскор.

Таким чином, кинезиолог вирішує проблеми організму на 3 рівнях:

— структурному (хребет, м’язи, внутрішні органи)

— біохімічному (поглинаються людиною речовини: продукти, ліки, біодобавки, гомеопатія)

— емоційному

Кінезіології знаходить причину порушення і дає команду організму на її усунення. Тому результат лікування помітний відразу, а хвороба відступає назавжди. А комплексний підхід до відновлення здоров’я дозволяє значно підвищити ваш життєвий тонус і рівень.