6 корисних порад, як бути чудовою дівчиною. Частина 3

Покажіть свої таланти

Samaya-krasivaya-devushka-v-mire-1Не бійтеся показувати свої таланти. Будь це гра на музичному інструменті, спів, спорт чи лідерські якості — покажіть людям, що ви талановиті. Але знайдіть підходящий час і місце для цього. Спів не буде доречним на діловій зустрічі, а от якщо ви з друзями йдете в караоке — в самий раз. Так само і з лідерськими якостями. Не намагайтеся завжди все контролювати, але якщо виникає ситуація, в якій ви могли б себе проявити — не бійтеся і не лінуйтеся. Показуйте свої знання — не намагаєтеся здаватися дурнішими заради того, щоб вписатися в компанію. Всі будуть поважати дівчину, яка має свою думку і не боїться її висловлювати.

 
Пишаєтеся своїми талантами, поважайте себе — і це буде викликати повагу і захоплення оточуючих.

Будьте ввічливі, але не дозволяйте собою користуватися

Ви, напевно, чули вислів «вбити своєю добротою». Всі люблять жінок, які добрі, щедрі, дбайливі і уважні. Проте треба мати мудрість, щоб не дозволяти людям користуватися вашою добротою і командувати вами. Встановіть межі і чітко їх дотримуйтесь.

Будьте тією людиною, до якої йдуть за порадою і за допомогою, але якщо відчуваєте що хтось перегинає палицю — прямо їм про це скажіть. Не слід постійно робити все для інших, забуваючи про себе. Ваше здоров’я і душевний спокій дуже важливі. Тому чітко знайте свої межі і майте сміливість відмовити у допомозі, якщо для вас це буде означати потерпіти збитки.

 
Слідуючи цим простим порадам, ви зможете стати воістину чудовою і чарівною дівчиною! Тепер можна сміливо йти і підкорювати світ.