6 корисних порад, як бути чудовою дівчиною. Частина 2

Завжди випромінюйте впевненість

The dreaming woman with a pearl necklace on the bared shoulders

Навіть якщо у вас один з тих днів, коли ви самі собі не подобаєтеся і ваша самооцінка опускається дуже низько — продовжуйте випромінювати впевненість. Повага до себе дуже важливе для будь-якої жінки. Це не означає, що треба бути самовпевненою і гордовитою і напоказ виставляти всі свої принади і переваги. Це означає, що ви повинні бути жінкою, яка не дозволить поганому настрою або емоціям стати на своєму шляху до мети. Якщо ви будете вести себе як впевнена в собі жінка, то ця впевненість прийде до вас. Всього крапля віри в себе і ви зможете пересувати гори.

Завжди виглядайте добре

Зовнішність — це не все, і навіть не головне, але значить вона дійсно багато. Щоб вас називали чудовою, треба виглядати неперевершено. Зачіска і макіяж повинні бути на висоті. Вибирайте такий одяг, який буде підкреслювати лише переваги вашої фігури і відповідати вашому характеру. Не бійтеся експериментувати із зачісками, макіяжем та стилем. Не бійтеся створити свій унікальний стиль.

 
Також не забувайте про особисту гігієну. Від дівчини має завжди приємно пахнути, не забувайте щодня приймайти душ і користуйтеся дезодорантом та парфумами. Слідкуйте за тим, щоб ваш подих завжди був свіжим, а зуби чистими, білими та доглянутими.