6 головних народних методів в боротьбі з варикозом. Частина 1

Лікування методами, званими народними, як і всіма лікарськими засобами, має ряд побічних дій, але в меншій кількості, ніж при застосуванні ліків, отриманих хімічним шляхом. За ціною народні засоби є доступнішими. При тому, що більшість рецептів перевірені поколіннями і здатні допомогти в рази скоротити симптоми хвороби.

 

varicose-veins2Засоби народної медицини, необхідні при варикозі, бувають двох видів:

 

  • зовнішні (мазі, примочки у вигляді компресів та інше);
  • для внутрішнього застосування (відвари та настойки).

Мета впливу у цих засобів єдина — поліпшити кровообіг.

Ефективність народних методів позбавлення від варикозу залежить ще і від того, на якому етапі захворювання було виявлено та прийнято рішення від нього вилікуватися.

Якщо, помітивши перші ознаки варикозу (судинна сіточках, важкість у ногах), звернутися до народної медицини, то розвиток хвороби можна буде звернути аж до повного зцілення. У комбінації з деякими методами традиційної медицини, наприклад, разом з використанням компресійних панчіх. На етапі ж, коли захворювання набуло гостру, або хронічну форму, потрібно вже медикаментозне, або навіть хірургічне втручання. Однак і тут народні методи можуть виявитися добрими помічниками, наприклад, знімуть біль, зменшать запалення вен, позбавлять від судом, характерних при варикозі. І, звичайно, в подібних випадках візит до лікаря відкладати не варто.