5 хвилин для зближення з дитиною

Кожна мама із задоволенням перебувала б зі своїм малюком добу безперервно. Але багатьом жінкам доводиться працювати, щоб забезпечити дитину всім необхідним, а після роботи потрібно встигнути виконати всі домашні справи. У такому ритмі життя дуже складно підтримувати зв’язок з дитиною, щоб вона відчувала материнську любов. Але насправді, якщо слідувати нашим порадам, то потрібно проводити лише 5 хвилин на день, щоб зберегти близькість з малюком.

kak-mame-sblizitsya-s-rebenkom1. Обійми

Дотики мами для малюка мають величезне значення. Згадайте, як ваше маленьке диво після народження заспокоювалося, коли виявлялося у ваших руках. Зараз вже не потрібно носити дитину на руках, але в материнських обіймів вона сильно потребує. Навіть якщо дитина вже у випускному класі, їй все одно потрібно відчувати тепло мами.

Для обіймів вистачить всього 2 хвилини. Потрібно просто посидіти з малюком і поговорити, йому буде дуже приємно відчути, що його люблять. Погодьтеся, що немає більш важливих справ, ніж ваш малюк, а все інше може 5 хвилин і почекати. Крім того, можна добре провести час і на прогулянках з малюком.

2. Танці

З дитиною будь-якого віку можна танцювати під музику, яка подобається обом. У цей момент відбувається заряд позитиву і зближення з малюком. Вибирайте ритмічні і веселі мелодії і танцюйте разом, як вмієте.

3. Гумор

Навчіться з дитиною дуріти за допомогою слів, а не лоскоту. Читайте разом смішні історії, слухайте, коли малюк розповідає анекдот, і самі поділіться з ним веселою історією. Ці позитивні емоції за кілька хвилин в день об’єднають сім’ю більше, ніж доба нудного перебування разом.

4. Читання

Використовуйте всі можливості, щоб почитати дитині книгу. Батьки в основному читають дітям казки, вкладаючи їх спати. Але ж можна взяти з собою книгу, наприклад, в поліклініку, щоб час, проведений в черзі, пройшов з користю.

Варто зауважити, що читання книг батьками розвиває літературний смак дитини. Найуспішніші люди витрачають багато часу на читання книг. А чому б і вашому малюкові не стати успішною людиною?

5. Бесіди перед сном

У момент, коли дитина вже в ліжку і збирається заснути, потрібно не упустити цей час і поговорити зі своєю дитиною. У напівтемряві малюк поділиться усім, що його хвилює і цікавить. Обов’язково потрібно вислухати дитину, обійняти, погладити і у відповідь розповісти їй про свої плани. Ці 5 хвилин для малюка безцінні, адже дитинство буває тільки один раз.