5 важливих питань про сивину

Знайшли декілька сивих волосин у себе на голові? Або в черговий раз плануєте зафарбувати сиві пасма? Спочатку прочитайте цю статтю. Можливо, ви втрачаєте головне!

Annika-von-HoldtСивина все менше асоціюється з віком. Тепер сиве волосся — це просто образ, який вибирає жінка. Ні, ми не закликаємо вас відростити сріблясті локони. Просто перевірте — чи добре ви знаєте своє волосся.

Чому з’являється сивина і чи можна запобігти її появі?

Посивіти можна й у 20 років, з віком цей процес прямо не пов’язаний: як тільки в організмі меланоцити припиняють вироблення меланіну, волосся перестає отримувати пігмент і сивіє. Тригером може стати й стрес, і проблеми зі здоров’ям, і, звичайно, вік. Щоб сповільнити втрату пігменту, в шампунях та інших засобах для волосся уникайте таких речовин як парафенілендіамін та ацетилтетраметил-тетралін. Дізнатися більше про причини виникнення сивини ви можете, перейшовши за даним посиланням https://haircolor.org.ua/obshchie-ponyatiya/vzglyad-vo-vnutr-volosa/194-sedyie-volosyi.html вже зараз.

Як правильно доглядати за сивим волоссям?

Щоб сиве волосся виглядало красиво, за ними потрібно доглядати — не важливо, фарбуєте ви його чи ні. Справа в тому, що волосся без меланіну стає більш сухим і ламким, частіше січеться. Щоб зберегти блиск сивого волосся використовуйте продукти, розроблені спеціально для такого волосся. Ще один секрет: раз в три тижні підстригайте кінчики волосся, щоб воно виглядало доглянутим.

Як правильно фарбувати сиве волосся?

Пам’ятайте, що стійкі й напівстійкі фарби можуть шкодити цибулин волосся і шкіру голови. Так, вони зафарбовують сивину на всі сто, але в підсумку здатні погіршити стан волосся. Краще вибирайте легкі склади — і просто фарбуйте волосся частіше. Що ще важливо знати? Колір фарби не повинен бути дуже темним, тому що вже через тиждень після фарбування, коли волосся трохи відросте, контраст між сивим корінням і темними пасмами буде виглядати неакуратно. Вихід: брати більш світлі відтінки, ніж ви звикли. Замість темного шоколаду — світлий каштан, замість каштана — пшеничний відтінок, а ще краще — персиковий.

Як відростити сивину, якщо до цього ви завжди фарбували волосся?

Якщо ви фарбували сивину, а тепер все-таки зважилися відростити своє волосся, купите спрей для зафарбовування відрослого коріння. Коли коріння сильно відросте, зафарбуйте частину волосся делікатною фарбою більш світлого відтінку, ніж зазвичай — щоб вийшов ефект омбре або мелірування. Перехід від яскравого кольору до сивини пройде плавно.

Як полюбити свою сивину?

Нам рідко подобається в собі що-небудь натуральне. Ми не любимо свої зморшки, складки й синці під очима. Але ви тільки погляньте на знаменитостей, які не бояться вийти на червону доріжку, не приховуючи природної сивини. В соціальних мережах є цілі товариства дівчат, які діляться зі світом своїми чесними фотографіями з сивим волосся. І там не тільки чудово виглядають жінки після 50-ти, а й зовсім юні дівчата з сивими пасмами.