5 стадій дошлюбних стосунків

Кожен етап відносин між чоловіками і жінками супроводжується труднощами або радістю. Всього існує 5 стадій дошлюбних стосунків. Перша стадія — ця дружба. Так, призначення побачень, несе подальший розвиток дружби, і чим краще вдається розвивати добрі дружні стосунки, тим успішніше він і вона пройдуть стадію призначення побачень. Хороші відносини між хлопцем і дівчиною виростають з приємноюї дружби.

muzhchine-5Випадкові зустрічі — друга стадія — це коли молоді люди зустрічаються один з одним тому, що їм приємно перебувати поруч і разом брати участь в цікавих заходах. У разі нерегулярних побачень молоді люди, як правило, підтримують стосунки з декількома однолітками. Ступінь емоційної відданості один одному на цій стадії перебуває на дуже низькому рівні або взагалі відсутня. На цьому етапі як хлопець, так і дівчина, намагаються один одному сподобатися.

Третя стадія, спеціальні побачення, включає в себе такі види діяльності, як щорічні банкети, вечірки та інші заходи, що вимагають супроводу. На даній стадії виникає деяка емоційна прив’язаність, хоча зазвичай вона не буває дуже сильною, якщо тільки молоді люди не встигли захопитися один одним.

Четверта стадія зазвичай відома як стабілізація, означає, що молоді люди твердо вирішили зустрічатися тільки один з одним. Сила емоційної прихильності не однакова у різних пар: одні серйозно ставляться до постійних зустрічей і встановлюють тривалі відносини, інші використовують їх як засіб «соціального захисту». Більшість молодих людей на цьому етапі вважають себе закоханими.

П’ята стадія, яку почали виділяти порівняно недавно, — це підготовка до заручин. Вона охоплює період між стабілізацією відносин і офіційними заручинами. Молоді люди орієнтовані на постійні відносини.