5 способів утримати вагу після схуднення

Головне завдання при схудненні — отримання красивої фігури замість вчорашньої «пампушки». При цьому далеко не всі можуть почати непростий шлях до красивого тіла самостійно. У цьому допоможе спеціалізований оздоровчий центр. Професіонали своєї справи допоможуть прийти у форму з допомогою індивідуальної дієти, масажів, голкорефлексотерапії, мезотерапії та інших прогресивних методів схуднення. А підтримувати себе у формі після втрати ваги досить легко.

426_285_0ffe1988c3cec1439eeeb33c9e81b2.0Довгі піші прогулянки

Багато ходити — корисно і безпечно. Фізичні навантаження можуть нашкодити і без того перевантаженим суглобам. Ходьба ж не зашкодить, а навпаки — підготує організм до більш складних вправ. Ходити слід максимально довго, намагаючись збільшувати не тільки відстань, але і швидкість руху. В руки можна брати невеликі гантелі.

Велосипедна їзда

Велосипед — це корисно і приємно. Їзда на «двоколісному коні» має свої принади. Їхати на велосипеді простіше і веселіше, ніж ходити. Крім того, можна таким чином вивчати рідний край, заїжджаючи все далі і далі від міста. У той же час, їзда на велосипеді допомагає краще працювати дихальній, кровоносній і навіть нервовій системі.

Біг

Звикнувши багато ходити, можна пробувати бігати. Найкраще робити це в парку, де чисте повітря та гарні краєвиди. Стадіон теж підійде, але біг там досить монотонний і може швидко набриднути. Перші рази бігти довго без перерви буде складно. Можна чергувати біг з швидкою ходьбою. Головне — обзавестися зручним взуттям.

Стрибки на скакалці

Скакалка зміцнює серцево-судинну систему, удосконалює координацію і, що головне, допомагає посилено витрачати калорії. 15 хвилин стрибків можна прирівняти до 1 год прогулянки. Таке аеробне тренування допомагає швидко розщепити жири і наситити всі органи киснем. Що корисно не тільки для схуднення, але і для зміцнення організму в цілому. Щоб купити скакалку, на якій буде зручно стрибати, потрібно підібрати снаряд зручної довжини. Вона повинна бути на півметра довшою, ніж зріст стрибаючого.

Чарівний фітбол

Вправи на м’ячі для фітнесу — універсальне фізичне навантаження. Так як фітбол був розроблений для потреб медицини, тому практично немає протипоказань у використанні. Головна перевага вправ на цьому снаряді — навантаження для м’язи при розслабленні суглобів. Вправи на фітболі досить прості і навіть приємні. А покупка такого «спортивного помічника» доступна кожному.

При цьому ви повинні пам’ятати, що спорт допомагає схуднути, але головний акцент — це правильне харчування.