5 способів ефективно розслабитися ввечері

Вам подобається відчуття розслаблення після напруженого робочого дня, наприклад, в спальні. Прочитайте про деякі дієві способи, як зробити це ефективно.

9-sposobov-usnut-nesmotrya-na-stress3Найчастіше люди відпочивають у вітальні на дивані або у своїй улюбленій спальні. Якщо вам цікаво, що необхідно зробити, щоб ваше тіло відчуло себе спокійно, переконайтеся, що слідували кільком правилам.

Виберіть спокійні  і нейтральні кольори

Численні дослідження показують, що нейтральні і спокійні кольори дозволяють створювати спокійну атмосферу в спальні. У той час, як всі варіанти насичених і дуже яскравих кольорів не дозволяють нашим очам розслабитися, і призводять до надмірної стимуляції роботи головного мозку. Бажано дотримуватися чітких і нейтральних палітр, таких як теплі зелені відтінки, лаванда або пастель. Правильно підібраний дизайн штор і колір стін допоможе розслабиться і відпочити тоді, коли це необхідно організму.

Позитивну атмосферу в кімнаті створюють квіти та кімнатні рослини. Квіти завжди піднімають настрій і дарують позитивні емоції.

Приберіть у кімнаті

У кімнаті, де є безлад, ви ніколи не буде відчувати себе спокійно. Занадто багато речей в спальні не дозволяють повністю розслабитися. Тому дуже важливо прибрати всі непотрібні речі з кімнати, де ви спите. Ви можете зробити це за допомогою різних систем зберігання, таких як висувні ящики біля основи ліжка, шафки або акуратні невеликі коробки на антресолях.

Інвестуйте в хороший матрац і постільну білизну

Зручне ліжко є необхідним, щоб гарантувати, що відпочинок протягом ночі виявиться продуктивним. Ви не будете прокидатися і повністю розслабитеся під час сну. Виберіть хороший матрац якості, щоб він правильно підтримував ваше тіло. Постільна білизна також дуже важливий атрибут в спальні. Купуйте виключно вироби з бавовни, які будуть підтримувати правильну температуру вашого тіла і дозволять шкірі дихати.

Перебувайте в затемненій кімнаті

Наш організм запрограмований, щоб спати ночами, коли темно. На жаль, в значній мірі абсолютна темрява неможлива через фари автомобілів або світло з навколишніх будинків. Штори або жалюзі дозволяють затемнити спальню, заспокоїти очі і почуття. Не використовуйте електронне обладнання в спальні. Такі пристрої дають неприродно сильне світло, крім того надмірно стимулюють мозок перед сном.

Спокійно дихайте

Постарайтеся заспокоїти свої почуття перед сном. Сядьте в тиші, спокійно дихайте, медитуйте або почитайте книгу. Крім того, важливо забезпечити хорошу вентиляцію кімнати. Навіть взимку провітрюйте спальню. Також можна використовувати заспокійливі ефірні олії — лаванди, жасмину і ванілі.