5 секретів вибору вбрання на новорічний корпоратив

З нетерпінням і радісним передчуттям ми всі чекаємо найголовнішого свята — Нового року. Перш, ніж зустріти його з рідними і близькими, багатьох чекає святкування в колі своїх колег — на новорічному корпоративі. Будь-якій жінці хочеться відійти від звичного дрес-коду, виглядати стильною і неповторною. Але як це зробити?

plate-na-novyj-god-2018-2Про це треба подбати заздалегідь, щоб виглядати яскраво, але в той же час не вульгарно. Вам надається унікальна можливість показати себе в новому образі, свій смак і елегантність. При виборі вбрання, потрібно враховувати, де буде проходити вечірка і якої вона буде тематики.

Основні правила щодо вибору одягу на корпоративну вечірку:

 

  • Щоб ваш образ виглядав красиво, враховуйте тип вашої фігури. Підбирайте вбрання таким чином, щоб воно змогло приховати ваші недоліки і підкреслити переваги вашої фігури. Тут важливо все: колір ваших очей, колір шкіри і т. д. Макіяж, зачіска і вбрання повинні доповнювати один одного і підходити тільки вам.
  • Не можна забувати, що на новорічному заході ви спілкуєтеся з колегами по роботі, а, тому, легкі сарафани та відкриті босоніжки будуть недоречними. Не варто захоплюватися декольтованими речами, кричущими тваринними принтами. Поганий вибір — прозорий одяг.
  • На корпоративному заході існують свої негласні правила. Не можна виглядати без смаку і вульгарно. Все повинно бути в міру. Сукня має відповідати тій обстановці, де ви знаходитесь. Якщо це тематичний корпоратив, то потрібно подбати про певний образ, але, в той же час, дотримуватися фірмового стилю. Стан вашого вбрання повинен бути ідеальним.
  • Важливі аксесуари. Прикрасьте своє вбрання виробами із золота або красивою біжутерією: підвіскою, ланцюжком, браслетом, сережками, кільцями і т. д. Ваш образ буде завершеним, якщо ви візьмете з собою клатч або меленькую сумочку. Якщо у вас сукняя без рукавів, то можна накинути на плечі балеро, накидку, красиву велику хустку або шаль. Ваш образ повинен виглядати лаконічно.
  • І пам’ятайте, що новорічний корпоратив — це неробочі будні. Додайте у своє вбрання трохи яскравих фарб, і, звичайно ж, гарний настрій.

Не варто забувати, що новорічна вечірка в колі колег — це ще й можливість зробити один крок вгору по кар’єрних сходах. Будьте чарівними і впевненими в собі!