5 секретів успішної купівлі жіночої сумочки

Ну ось, знову ви прийшли з магазину з обновкою і засмутилися. Нова сумка ні до чого не підходить, і що в цю сумку можна покласти, взагалі незрозуміло. Гроші викинуті на вітер.

513Навіть якщо це була спонтанна покупка, ну буває так у нас, жінок, побачила сумку і загорілася. Хочу, терміново, зараз! Повинен бути серйозний підхід і хоч би на кілька хвилин включити здоровий глузд. Щоб чергова нова сумочка не вирушила припадати пилом на полицю до їнших таких же сумок.

Секрет перший. Перш ніж купувати, подумайте, з чим ви будете носити цю сумку. Адже це один з головних аксесуарів, який повинен підкреслити вашу індивідуальність. Класика жанру — це сумка в тон взуття та рукавичок. Але іноді це буває нудно, звичайно, якщо ви ділова жінка, безумовно, цей вибір вам відмінно підійде.

Але зараз у моди немає серйозних заборон, поєднувати можна практично все. Проте, потрібна хоча б одна річ в гардеробі, яка поєднувалася б або за кольором або за стилем з сумкою.

Секрет другий. Подумайте, для яких цілей ви будете використовувати обновку. Якщо для щоденних походів на роботу в офіс, то вам швидше підійде сумка-портфель з жорстким дном. Або сумки брендовые, які добре тримають форму, щоб в них не пом’ялася величезна кількість документів.

Якщо вам сподобалася невелика сумочка яскравого кольору, зі стразами, то з нею навряд чи ви підете на роботу. А ось для побачень або прогулянок по місту самий підходящий варіант.

Сподобався клатч? Він зручний для недовгого носіння. У нього багато не засунеш, але ж ми не можемо протягом дня обходитися без тисячі потрібних нам речей. Для походу в кіно або театр це хороший варіант.

Секрет третій. Форма сумки повинна підходити до вашої фігурі. Якщо ви низького росту, а вам сподобалася об’ємна сумка з довгим ременем, врахуйте, що візуально вона зробить вас ще нижчою.

Ну а якщо ви високого росту, ніколи не купуйте сумку витягнутої форми на короткому ремені, така форма зробить вас ще вищою. Швидше вам підійде м’яка сумка-півмісяць або у формі бочки.

З великими габаритами не можна, просто заборонено купувати величезні сумки з великими геометричними малюнками. З такою сумкою ви будете здаватися ще більшою.

Секрет четвертий. Залежно від призначення, визначтеся, з якого матеріалу повинна бути сумка. Для літа добре підходять тканинні сумки. Зараз знову в моді плетені сумки, до речі, вони дуже зручні і функціональні. Шкіряні сумки довговічні, але дорого коштують. Можна купити сумку з якісного шкірозамінника з ручками з натуральної шкіри. Такі ручки довговічніші і не тріскаються на морозі.

Секрет п’ятий. Ось чоловіки чомусь не розуміють, навіщо нам сумка. Не всі речі, які знаходяться  у сумці є потрібними. Якщо у вас принцип «все своє ношу з собою», то купуйте сумку хоча б з трьома відділами. Щоб не заблукати, де і що лежить.

Припустимо, в одному відділі буде косметика, в іншому телефон, ключі і гаманець, а в третьому інші потрібні речі.

Ну а якщо ви завжди стежете за порядком у своїй сумочці, можна обійтися сумкою з одним відділенням.

Розібралися? Ось тепер можна і за покупкою. Може бути, скоро знайдеться хороша людина, яка винайде жіночу сумочку зі світлом всередині. Всі ми будемо їй дуже вдячні.