5 речей, які негайно потрібно викинути з кухні

Багато жінок є типовими «колекціонерами», які прагнуть купувати і зберігати нові предмети. Зрозуміло, встояти перед вишуканими вазами і тарілками не кожна жінка зможе. Деякі люди звикли купувати і зберігати тільки такі речі, які коли-небудь точно знадобляться. Якщо говорити про кухню в будинку, то рано чи пізно можна потонути в потоці різного устаткування і дрібничок. Отже, що ви повинні обов’язково викинути з вашої кухні?

86541071Поліетиленові пакети

Зрозуміло, дане питання сильно зачіпає і впливає на людей. Відсутність поліетиленового пакета в будинку іноді може стати проблемою. Але якщо на кухні зберігається величезна кількість сумок і пакетів з поліетилену та паперу, то, звичайно, деякі з них дійсно корисні. Однак чи є вони дійсно необхідні в такій кількості?

Кулінарні книги

Давайте подивимося правді в очі — не кожна книга з кулінарії є скарбницею хороших ідей. На полицях кухні, наприклад, може зберігається публікація повних рецептів з оленини, яку ніколи ніхто не готує і, ймовірно, не приготує. Якщо ви не прихильник того, щоб відмовляти і викидати непотрібні книги, можливо, вони будуть для когось більш корисними? Отже, невикористані кулінарні книги можна продати або подарувати.

Магніти

Звичайно, з більшістю магнітів пов’язані дорогоцінні спогади, але будьте впевнені, що велика частина магнітів висить на ваших холодильниках в якості звичайного сміття. Деякі екземпляри просто привезені з подорожей або отримані в якості подарунків. Вони є цінними сувенірами, але ті, які просто придбані в магазині, не обов’язково виглядають ефектно.

Їжа  в пакетиках

Сюди можна віднести, наприклад, упаковані соуси, швидку їжу, а також крихітні пакетики цукру або солі, отримані разом з кавою. Звичайно, такі продукти краще не викидати, але в ідеалі їх просто необхідно споживати швидко. Зберігання заборонено, оскільки це дуже швидко захаращує кухню.

Губки

Візьміть губку, що лежить на раковині, а потім понюхайте її. Якщо ви відчуваєте неприємний запах, відмовтеся від неї. Справа в тому, що це місце проживання небезпечних бактерій. Деякі експерти кажуть, що губку для посуду необхідно міняти щотижня. В крайньому випадку, її можна пропарити кип’яченою водою або кожні кілька днів потримати в мікрохвильовій печі.