5 причин записатися в басейн

Мрієте позбутися целюліту або перестати хвилюватися через дрібниці? Відмінне рішення — записатися в басейн. Плавання допомагає розслабитися та поліпшити здоров’я. Займатися ним не менш ефективно, ніж фітнесом, але навантаження майже не відчувається. Чому ж варто записатися в басейн? На це є багато причин.

f972678ce57c00453818cc0b95c7356c_RSZ_690Плавання допомагає розслабити м’язи спини. У воді вага людини стає меншою, хребет розпрямляється, нормалізується кровообіг. При регулярному відвідуванні басейну поступово зміцнюється м’язовий корсет, поліпшується постава. Важливо, щоб шия під час плавання не була напружена: голову бажано опускати вниз.

До речі, детальніше про лучшие бассейны в харькове ви можете дізнатися на сайті aurafit.com.ua просто зараз!

Плавання допомагає збільшити об’єм легенів, наситити тіло киснем. Це позитивно позначається на головному мозку. Дихайте, роблячи глибокий вдих і короткий швидкий видих. Заняття ефективні навіть в літньому віці.

Аквааеробіка допомагає зміцнити м’язи, зробити ноги стрункішими та позбутися зайвого жиру. Якщо ви мрієте зменшити вагу, запишіться в басейн або відвідуйте відкриті водойми. Корисно використовувати спортивний інвентар: спеціальні гантелі. Добре позначається на фігурі і плавання, особливо в коротких ластах (довгі частіше використовуються для збільшення швидкості).

Езотерики вважають, що вода поглинає негативну енергію. Так це чи ні, але плавання допомагає розслабитися, відволіктися від сумних думок, покращує настрій. Робота нервової системи нормалізується, врівноважуються процеси гальмування і збудження.

Під час плавання поліпшується циркуляція крові в ногах: жінкам, схильним до варикозного розширення вен, набряків, корисно відвідувати басейн. Робити це дозволено навіть при наявності проблем з судинами, коли інтенсивні тренування в спортивному залі заборонені. Але якщо у вас є серйозні захворювання, бажано проконсультуватися з лікарем.

Дякуємо за увагу, чекайте нових публікацій.