5 причин вибрати заміський готель

Готель як місце для відпочинку або зупинки на кілька днів під час ділової поїздки у всьому краще знімних апартаментів, хостелів чи гестхаусів. Високий рівень сервісу і комфорту — саме те, за що ми вибираємо готелі. Але що ще важливо і якому варіанту краще віддати перевагу — в місті чи за містом? Ми досліджували тему і знайшли як мінімум п’ять причин віддати перевагу заміським готелям.

3116ec0a4bbae065bb37fb4c52ebed61Чисте довкілля

Якість повітря і рівень шуму не надто привертають увагу, поки нема з чим порівнювати. Однак, відвідавши загородный комплекс с бассейном, ми на ділі переконуємося в тому, що різниця колосальна. В одному випадку за вікном урбаністичний пейзаж, прикрашений хмарами смогу, і постійний шум потоку машин. В іншому — приємна зелень і повна тиша. Так, за закритими вікнами номера не дуже відчуваєш різницю, але можливість відкрити їх навстіж і спокійно надихатися ароматною хвоєю, а не вихлопними газами, дорого обходиться.

Безпечна і затишна територія

Зрозуміло, міські готелі також забезпечують максимальну безпеку своїм гостям. І все ж їх вхід найчастіше відкритий, а за парадними дверима нерідко знаходиться жвава вулиця. Що стосується території, то це або невеликий внутрішній дворик, або нічого взагалі. У випадку із заміськими готелями маємо затишну огороджену територію і великий простір для прогулянок на свіжому повітрі, також є spa программа. Особливо актуально це для відпочинку з дітьми.

Ресторан при готелі

Коли на відстані декількох кілометрів немає іншої розвиненої інфраструктури, можливість смачно поїсти прямо в готелі перетворюється в вагому перевагу. Багато хто використовує це на повну котушку, залучаючи досвідчених шеф-кухарів, так що кращі ресторани варто шукати саме в заміських готелях. Також там часто є відмінні бари з хорошим вибором напоїв і смачними авторськими коктейлями.

Транспортна доступність

Пункт здається трохи безглуздим, поки не доводиться їхати в аеропорт у час пік. Для заміського готелю проблема заторів в центрі відсутня, зате виїжджаючи з центру, можна втратити багато часу через напружений рух або аварій.

Співвідношення ціни та якості

Заміські готелі також відрізняються більш широким набором послуг. Спа-центр, фітнес-зал, послуги няні для дітей, оренда конференц-залу для бізнесу, проживання в окремому котеджі — такий набір опцій робить співвідношення ціни і якості в заміському готелі ще більш привабливим. Зацікавленість персоналу в максимальному комфорті відвідувачів гарантує приємні враження від відпочинку.