5 причин, через які варто придбати натуральні перли

Перли зачаровують своєю красою, дарованою їм самою природою. Це по-справжньому унікальний камінь, який використовується людством в якості ювелірної і декоративної прикраси ось уже на протязі багатьох століть. Сережки з перлами або інші прикраси купити вважається дуже хорошим тоном, оскільки популярність перлів традиційно тримається на високому рівні тривалий період часу.

image (1)Існує п’ять причин, через які покупка натуральних перлів буде виправданої не тільки у фінансовому плані, але і у візуальному:

 

 

  • Багато хто вважає, що культивовані перлини істотно поступаються в якості і привабливості своїм аналогам, які вирощуються в природних умовах. Однак це не так — єдина відмінність між ними полягає в тому, що в молюски органічний матеріал поміщається штучним шляхом, проте саме вирощення каменю непідвладне людині. На даний момент найбільш якісний культивований перламутровий камінь роблять в Японії. Тут же виробляються дивовижні за своєю красою і розкошшю елегантні прикраси з перлами.
  • Натуральні перли користуються настільки сильною популярністю, що їх можна зустріти не тільки на звичайних людях, але і на зірках кіно, спорту, політики або шоу-бізнесу. У різні часи ними прикрашали себе знатні жінки, навіть королеви. Однак слід пам’ятати, що затребуваність даного природного матеріалу нерідко призводить до того, що на ринку повсюдно зустрічаються підробки. Однак знаючи основні характеристики натурального каменю, відрізнити його від штучного досить просто. Наприклад, можна спробувати його на зуб — природні перли скриплять, на відміну від тих, які зроблені з пластмаси або будь-якого іншого штучного матеріалу.
  • Натуральні перлини якнайкраще підійдуть жінкам з ім’ям Маргарита, оскільки в перекладі з грецької воно звучить саме як перламутровий камінь. Стародавні греки взагалі дуже сильно шанували перли, оскільки думали, що вони приносять удачу і дозволяють налагодити сімейне благополуччя.
  • Важливою перевагою перлів є їх кольорове розмаїття, можливість вибрати камені того чи іншого розміру, а також форми. Завдяки цьому, ринок таких прикрас по праву вважається одним з найбільш розвинених і затребуваних. Налагоджене виробництво культивованих перлів сприяло збільшенню конкуренції серед виробників і, як наслідок, істотне зниження вартості виробів.
  • Перли невибагливі у догляді, але при цьому зберігають свій первісний вигляд протягом багатьох років.