5 порад для вагітних автолюбительок

Жінці водієві буває дуже складно відмовитися від водіння машини перебуваючи в положенні. Взагалі водіння для вагітної жінці ніхто не забороняє, однак слід дотримуватися деяких правил, порад.

 

 

1. Зручне розташування водійського сидіння. Обов’язково стежте за тим, щоб, сидячи за кермом, ви відчували себе комфортно. Для цього потрібно правильно розташувати сидіння водія. Потрібно взяти до уваги: ​​чим більший термін вагітності, тим більшим стає ваш живіт. Тому доведеться поступово відсувати сидіння назад і при необхідності відхиляти його спинку. Не забувайте про те, що коли з’явиться дитина на світ, то необхідно буде придбати дитяче автокрісло.

 

 

2 (16)

2. Ремінь безпеки. Як би майбутні матусі не скаржилися на незручності, але нехтувати ременем безпеки все-таки не варто. Навіть якщо ремінь трохи тисне вам на живіт, то це ні в якому разі не зашкодить вашому малюкові.

 

 

3. Знімаємо навантаження. Під час поїздки велике навантаження припадає на поперек майбутньої мами. Позбавити вас від втоми в попереку можуть спеціальні масажні накидки. При відсутності такої накидки вам допоможе невелика подушка, підкладена під спину.

 

 

4. Вибираємо час для поїздок. Намагайтеся не виїжджати на автомобілі куди-небудь в години особливої ​​завантаженості доріг. У дощ, ожеледь, туман відмовтеся від поїздки за кермом. Якщо погода очікується спекотна, то з дому слід виїхати раніше.

 

 

5. Звертайте увагу на своє самопочуття. Намагайся не допускати втоми свого організму. Якщо ж так вийшло, не забувайте: вам потрібен відпочинок. Під час вагітності харчування відіграє велику роль, тому візьміть в дорогу якусь їжу. А найголовніше, не забудьте перевірити автомобільну аптечку. Ви обов’язково повинні пам’ятати, що зараз далеко не всі препарати корисні для вас і вашого майбутнього малюка. У разі поганого самопочуття залишіться вдома.