5 помилок, які дівчата роблять при нанесенні зволожуючого крему

Зволоження, зволоження і ще раз зволоження — в один голос твердять досвідчені косметологи і дерматологи. Однак, щоб використання зволожуючих кремів було по-справжньому ефективним, важливо уникати найпоширеніших помилок, що допускаються дівчатами.

2794a0fd2df5ddbcb21de28d6e244a4f_fitted_740x0Помилка №1 — нанесення без очищення

Якщо у вас жирна або проблемна шкіра, то звичайного вмивання водою або навіть з лосьйоном недостатньо. Цю проблему дуже просто вирішити: протирайте обличчя після вмивання тонізуючою чи міцелярною водою. 1-2 рази на тиждень розпарюйте шкіру і користуйтеся скрабом або пілінгом. Тільки після цих простих маніпуляцій зволожуючий крем буде працювати.

Помилка №2 — нанесення пальцями

Це правило діє відносно органічних кремів, що не містять консервантів. Якщо вони випускаються в баночках, то не варто наносити їх пальцями. Це пов’язано з тим, що бактерії з наших рук можуть взаємодіяти з компонентами засобу і змінювати його склад. Рішення просте: застосовуйте спеціальну лопатку для набору крему.

Помилка №3 — хаотичні рухи

Якщо ви розтираєте зволожуючий крем по обличчю активними рухами в різні боки, не чекайте приголомшливого результату. Єдине, чого ви гарантовано зможете домогтися — розтягування шкіри. Розподіляйте крем по масажних лініях, рухаючись від центральної точки до периферії (наприклад, від середини лоба до скронь).

Помилка №4 -неправильно вибір

Інша часта помилка — вибір зволожуючого крему без урахування особливостей власної шкіри. Це важливий нюанс, адже кожен засіб направлено на задоволення конкретних потреб дерми: зневоднення, низька еластичність та інше.

Помилка №5 — холодний крем

Більшість професійних кремів необхідно зберігати в холодильнику, це підвищує їх довговічність. Однак наносити на шкіру холодний засіб абсолютно немає сенсу — діючі компоненти заморожуються і їх ефективність зводиться до мінімуму. Фахівці компанії рекомендують діставати креми з холодильника за 1-1,5 години до планованого нанесення.