5 оригінальних варіантів дитячого дня народження

День народження дитини — свято, яке є дуже клопітким для батьків, але таким очікуваним для малюків. Щоб всім запрошеним було весело, до організації «вечірки» потрібно підійти відповідально. Природно, доводиться в терміновому порядку шукати куди сходити з дітьми. Варіантів багато, з огляду на велику кількість ігрових і розважальних центрів для малюків, пропозицій від приватних аніматорів.

22_detskiy-prazdnik-na-kievsk

Де провести дитячий день народження?

Вибираючи варіант проведення дитячого свята, орієнтуйтеся на кількість запрошених дітей і їх вік. До речі, делегувати організацію вечірки ви можете спеціалістам, які швидко та ефективно допоможуть вам зробити незабутнє святкування.

Наполегливо рекомендуємо вам також завітати в інтернет-магазин 4party.ua. Тільки тут ви можете знайти надзвичайно широкий асортимент товарів для організації вечірок та свят за низькими цінами. Повітряні кульки, цікаві головні убори та костюми — все це, та не тільки чекає вас!

Квести. Розвага підходить для діток постарше — учасники гри будуть розгадувати секрети або шукати скарб. Одночасно і пізнавально, і весело. Квести бувають виїзні — аніматор з усім реквізитом приїде до вас додому. Також є компанії, які проводять ігри в спеціально передбачених приміщеннях або на свіжому повітрі.
Басейн. Багато спортивних комплексів стали пропонувати послугу проведення дитячих свят. Тут для малюків організують шоу, а потім «під наглядом» тренера вони зможуть поплавати в басейні. Веселе проведення часу для активних дітей!
Майстер-клас. Відмінний варіант, щоб провести дитячий день народження. Розвага сподобається дітям постарше. Можна влаштувати творчий майстер-клас навіть вдома, запросивши аніматора. Кулінарія, живопис, миловаріння, розпис скла, конструювання — вибирайте те, що цікаво малюкам.
Пінтбол. Хіба залишить ця активна розвага байдужою компанію активних дітей? Вибирайте ті майданчики, які передбачені для проведення саме дитячих ігор — тут потрібні інші види захисту і зброї.
Інтерактивне наукове шоу. Ефектно і видовищно! Знайдіть компанії, які влаштовують такі шоу — вони обов’язково сподобаються допитливим малюкам. Діти зможуть подивитися на справжні хімічні і фізичні досліди.

Найскладніше організовувати свято, якщо запрошено дітей різного віку. Важливо врахувати інтереси кожного — виберіть яку-небудь «нейтральну» розвагу.