5 корисних гаджетів для краси та здоров’я від компанії Xiaomi

Сьогодні гарно виглядати та відчувати себе на всі сто значно легше, ніж якихось десять років тому. Зумовлений цей факт стрімким розвитком інноваційних технологій та появою у широкому доступі різноманітних корисних гаджетів та пристосувань для догляду за собою.

Звичайно, одного тільки використання розумних пристроїв для краси та здоров’я недостатньо, адже важливий комбінований підхід, але в тандемі зі здоровим харчуванням та активним способом життя корисні гаджети здатні на справжнісінькі дива.

Які гаджети для краси мають бути у кожному домі?

Широкий асортимент корисних гаджетів для краси пропонує увазі споживачів торгова марка Xiaomi. Оскільки саме ця компанія відома на ринку як один з найкращих виробників сучасної техніки, не довіряти її розробкам просто немає підстав. Дізнатися, для чого призначені популярні гаджети для краси Xiaomi можна на shonada.com. Які з них слід придбати вже сьогодні?

  • Розумні зубні щітки. Говорять, що перед власниками красивих посмішок відкриті майже всі двері у цьому світі. Звичайно, частка правди у цьому твердженні є, адже власники так званих голлівудських усмішок справді викликають позитивні враження під час безпосереднього спілкування. У боротьбі за сяючі та здорові зуби найкращою зброєю сміливо можна назвати саме електричну зубну щітку Xiaomi.

  • Вібро-гребінець. Набридло шукати лайфхаки, пов’язані із розв’язанням одвічної проблеми електризації волосся? Схоже, компанія Xiaomi знайшла зовсім безболісний спосіб боротьби з нею. Звичайний портативний гребінець, який одночасно іонізує та вирівнює волосся – саме те, що треба у даному випадкові.

  • Масажер для очей. Шкіра навколо очей є є найтоншою та найвразливішою на всьому обличчі, саме тому вона потребує особливого догляду – використання спеціальних кремів, патчів, сироваток. Не менш серйозного ставлення вимагають і самі органи зору, адже вони ледь не щоденно страждають через втому та надмірне навантаження. Розслабитися, відновити сили та нормалізувати кровообіг допомагає компактний масажер від Xiaomi.

  • Електрична бритва. Досить використовувати одноразові станки, від яких постійно виникають алергічні реакції та погіршується стан шкіри. Краще відмовитися від них на користь розумної бритви з плаваючими голівками та оптимальною кількістю лез.

  • Розумний термометр. Здається, час ртутних термометрів добігає кінця – наразі у декілька разів зручніше та безпечніше використовувати їх електронні аналоги.

Турбуватися про власну красу і здоров’я легко – особливо, якщо поряд є надійні помічники від популярного китайського бренду Xiaomi.