5 фактів про збільшення губ, які потрібно знати

Збільшення губ — одна з найпопулярніших косметологічних процедур наших днів. Величезна кількість дівчат, орієнтуючись на звичні стандарти краси, зважується на уколи краси, не замислюючись, до яких наслідків для їх зовнішності і здоров’я часом можуть привести дані маніпуляції, якщо їх будуть виконувати непрофесіонали. Розбираємося разом з експертом в області контурної пластики, чи дійсно контурна пластика губ така нешкідлива, як здається.

unnamedЩо таке «гіалуронка»?

Гіалуронова кислота входить до складу філерів для створення об’єму губ, зміни пропорцій, гармонізації губ, підняття куточків і усунення асиметрії. Цей препарат не відторгається організмом і входить до складу тканин. Гіалуронова кислота міститься в багатьох біологічних рідинах. З віком її синтез сповільнюється, шкіра стає менш пружною, сухою, з’являються зморшки. Якщо вас цікавить контурна пластика губ, то радимо перейти за даним посиланням https://ybclinic.com.ua/augmentaciya-gub вже зараз.

Чи можна «скасувати» збільшення?

Існують ферменти, які легко розщеплюють гіалуронову кислоту. Щоб все «скасувати», потрібно просто ввести ці ферменти. Це легка процедура, яка широко застосовується в практиці косметології багато років. Якщо пацієнтці не сподобався ефект від філера на основі гіалуронової кислоти, то можна зробити ін’єкцію препаратом — і все повернеться, як було.

Які протипоказання?

Протипоказання загальні, як і у будь-якої іншої процедури: загострення хронічних захворювань; важкі аутоімунні хвороби; алергія на філери; шкірні хвороби в передбачуваній зоні обробки; грип та ГРВІ; підвищена температура тіла; схильність шкіри до формування рубців; герпес у стадії загострення та інші.

Які побічні ефекти?

В цілому філери на основі гіалуронової кислоти вважаються безпечними, проте деякі ускладнення можуть виникати. Це алергічні реакції, гематоми (синці), набряки, зміна кольору шкіри (при неправильному введенні).

Які ускладнення?

Запалення, загострення герпесу, неправильний розподіл (конкурування) препарату, гранульоми, відмирання шкіри, якщо пропустити запалення і вчасно не звернутися до лікаря.