4 поради для тих, хто хоче почати займатися балетом

1. Балетом можна почати займатися в будь-якому віці

14787776714367Одним з найбільш абсурдних стереотипів про балет є думка, що в заняттях балетом після 15 років немає ніякого сенсу. Насправді балету, як і любові, всі роки підвладні, і втілити свою дитячу мрію може будь-яка жінка. Звичайно ж, якщо ви не займалися балетом в дитинстві, стати зіркою танцювальної сцени вам буде непросто. Але зробити здоров’я міцним, а тіло струнким і гнучким ніколи не пізно.

2. Спочатку потрібно обов’язково оцінити свою фізичну форму

Заняття хореографією передбачають великі навантаження, тому перед тим, як почати займатися балетом, обов’язково оцініть свої фізичні можливості і повідомте про них свого викладача, щоб він міг правильно скласти для вас програму. Якщо у вас є які-небудь проблеми зі здоров’ям, які обмежують можливість займатися деякими видами вправ, перед записом в школу танцев вам потрібно проконсультуватися з лікарем і повідомити викладача балетної школи.

3. Подбайте про екіпіровку

Перед тим, як почати займатися балетом, зовсім не потрібно купувати дороге танцювальне вбрання — до тих пір, поки ви не будете точно впевнені в тому, що заняття балетом вам ідеально підходять. Достатньо буде взяти хороший спортивний купальник і щільні колготки для тренувань. Можна також тренуватися в звичайному спортивному костюмі або навіть просто в футболці і спортивних штанах.

А ось із взуттям зовсім інша ситуація: на ньому економити не можна. Порадьтеся з викладачем, які пуанти він порадить для занять у цій школі. Краще всього купити якісні тканинні або шкіряні балетні пуанти і стрічки, які потрібно буде самостійно підшити під себе до пуантів. Не потрібно купувати пуанти з загостреним носком — їх використовують лише професійні танцюристи.

4. Підберіть підходящу для вас школу танців

Тепер потрібно всього лише вибрати місце занять. Будь-яка школа танців для починаючих дорослих зазвичай проводить заняття вечорами, щоб на них можна було встигнути після роботи. Попросіть викладача допомогти вам визначитися з оптимальним для вас напрямком.

Після занять не соромтеся запитувати викладача про ваш прогрес — критика допоможе вам зрозуміти, над чим ще потрібно попрацювати.

А ще ви можете пошукати в інтернеті спільноти і форуми людей, які займаються балетом — вам буде дуже корисно почитати про чужий досвід і отримати поради.