Методи збільшення губ

Мрія про гарні, соковиті і пухкі губи стала реальністю. І якщо якийсь час назад багатьом жінкам доводилося йти на певні хитрощі, щоб візуально збільшити свої губи, то сьогодні це можна зробити різними способами.

 

 

Збільшення губ шляхом хірургічного втручання і інші методи, які застосовуються в косметологічних салонах краси, з кожним роком набувають особливої ​​популярності.

1337122192_lkuvannya-gub

 

 

Правда, варто зізнатися, що багато представниць прекрасної статі, вибираючи той чи інший метод, часто забувають про ті межі, які не варто переступати. Збільшивши губи багаторазово, можна втратити натуральний зовнішній вигляд, придбавши неприродну зовнішність, що ніяк не асоціюється з красою.

 

 

Сьогодні є спосіб збільшити губи для тих, хто боїться або просто не хоче вдаватися до кардинальних методів. Сучасний засіб для збільшення губ, який абсолютно безпечний — це плампери, спеціальні рідкі губні помади. Такі помади надають видимий результат після кожного нанесення. Все це завдяки спеціальним компонентам, що містяться в них. Вони активують кровообіг і візуально збільшують обсяг губ. Ефективність цих засобів можна відчути легкою прохолодою і якимось поколюванням. Дані відчуття з часом проходять, а ось ефект збільшення залишається.

 

 

Для тих, хто все-таки бажає збільшити губи за допомогою спеціальних процедур, варто порадити найкращі методи в даній сфері. Одним з популярних методів є контурна пластика біогелем. Це безпечно і результативно, губи виглядають натурально, набувають потрібні й рівні форми.

 

 

Найбільш кращим рішенням може стати така процедура, як ліпофілінг. Вона має на увазі під собою пересадку власної жирової тканини, що повністю виключає прояв побічних реакцій відторгнення.

 

 

Всі методи по-своєму гарні і всі вони мають свої певні особливості.