2 маски проти темних кіл під очима

Про натуральну косметику сьогодні мова піде дещо в іншому руслі. Давайте навчимося прибирати темні кола під очима, які нас старять відразу років на 5. Природа пропонує багато рослин за допомогою яких ви, дорогі жінки, швидко навчитеся приводити себе в порядок.

maska-ot-temnyh-krugov-pod-glazamiВикористовуй виключно натуральні продукти, навіть ті, що під рукою знаходяться, наприклад, сиру картоплю. Робимо з неї просту, але дуже ефективну маску. Для цього вам знадобляться 2 столові ложки сирої тертої картоплі, яку варто нанести на серветку або бинт, трохи віджати і відправити на повіки. Хвилин через 10 зняти, змити залишки соку теплою водою, промокнути обличчя паперовою серветкою і нанести крем, що містить вітаміни Е і А, товстим шаром. Ще 10 хвилин відпочинку на спині, потім процедура зняття надлишків — і ви без темних кіл!

Крижана маска — відмінний спосіб швидко привести своє обличчя в порядок, але доведеться заздалегідь заварити в склянці окропу 2 пакетика із зеленим чаєм. Чай розлити по формах, відправити в морозильну камеру, яка не виробляє аміак. Відправляєте в харчову плівку кубик і прикладаєте його на місце темних кіл в 10 підходів по 10 секунд. Наносите під очі дитячий крем, вбиваючи подушечками пальців, а залишки видаляєте ватним спонжиком.