16 способів приготування лікувальних і косметичних масок з картоплі. Частина 2

4. Від чищення та переробки ягід і фруктів шкіра рук стає грубою. Для додання їм м’якості слід опустити руки на 10 хвилин у тепле картопляне пюре, після чого помити у воді з оцтом.

hqdefault (1)5. Якщо у вас набрякли повіки, необхідно робити примочки з міцного чаю на верхні повіки і по одній чайній ложці тертої сирої картоплі потрібно покласти на нижні повіки.

6. Надає свіжість і розгладжує шкіру маска з картоплі, зроблена з наступних продуктів: візьміть одну столову ложку картопляного борошна, терту на дрібній тертці свіжу блідо-жовту морква (три штуки) і половину сирого яєчного жовтка. Все ретельно перемішайте і нанесіть рівномірним тонким шаром на обличчя на 20-25 хвилин.

7. Маска з картоплі зніме втому, розгладить зморшки. Одну невелику картоплину відваріть в невеликій кількості молока, розітріть, остудіть до температури парного молока і накладайте на обличчя на 15-20 хвилин.

8. Маска для жирної шкіри з картоплі: одну чайну ложку картопляної муки змішайте з однією чайною ложкою журавлинного соку і одним білком курячого яйця. Або ж перемішайте одну чайну ложку картопляного борошна з двома столовими ложками тертого на дрібній тертці кисло-солодкого яблука.