16 способів приготування лікувальних і косметичних масок з картоплі. Частина 1

Картопля дуже поширений харчовий продукт харчування в усьому світі і у різних народів. Картопля важлива продовольча та технічна кормова культура. Картопля містить такі речовини як: білок, жир а так само різні мінеральні солі і вітамін С. Картопля дуже смачна з неї можна приготувати різні страва, картоплю ще володіє лікувальним і косметичним властивостям. Наприклад: можна робити маска з картоплі.

ochishhayushhie-maski-dlya-licai-16Маски з картоплі

1. При сонячних та інших різних опіках ефективно допомагає картопля. Потріть на дрібній тертці сиру картоплю, змастіть отриманою кашкою чисті ганчірочки і прикладіть, регулярно змінюючи, до обпечених ділянок тіла.

2. М’які, доглянуті руки дуже важливі для зовнішності, так само, як одяг і зачіска, тому іноді потрібно кілька хвилин на догляд за ними. В теплу воду, де варилася картопля, слід додати трохи рослинної олії, опустіть в цю теплу ванночку руки на 10-15 хвилин, потім необхідно намастити їх жиром.

3. Застарілі мозолі швидко пройдуть, якщо протягом одного тижня будете прикладати до них сиру терту картоплю. Робити це слід обережно, так, щоб сира картопля закривала тільки поверхню мозолів, інакше це викличе роздратування здорової шкіри. Через один тиждень зробіть ванну і зіскобліть мозолі.