13 причин використовувати щоденник

Кожен день нашого життя наповнений різними справами і турботами. Один із способів підтримувати своє життя в порядку — це ведення щоденника. Чому ж його потрібно вести?

Ось кілька причин:

ezhednevnik-planirovanie-vremeni

1. Ведення щоденника допомагає запам’ятовувати і формулювати завдання. Привчає наше мислення до системного підходу у вирішенні проблем, допомагає мислити ефективно. Маючи весь список завдань перед очима, можна спланувати справи логічно і послідовно, наприклад, по дорозі в магазин занести речі в хімчистку, а чекаючи дитину з тренування оплатити комунальні послуги або зателефонувати клієнтам.

Між іншим, здесь ви можете придбати якісні та зручні щоденники за вигідними цінами.

2. Щоденне ведення записів допоможе розвинути в собі дисциплінованість. Перевірка щоденника не займе багато часу, але навчить вас робити кожен день один маленький крок.

3. Записи про події, зустрічі і важливі справи дозволять не пропустити їх. А також звільнити голову для нових думок, ідей і планів, не боячись втратити щось важливе.

4. Нагадування про дні народження, свята та інші значущі дати дозволять порадувати своїх близьких, друзів і колег своєчасним привітанням.

5. Планування вигідних покупок. Економте, зазначивши в щоденнику періоди сезонних ярмарків, знижок і розпродажів в магазинах.

6. Розклад уроків, гуртків, змагань, репетиторів ваших дітей, внесений в щоденник, покаже наскільки зайнята ваша дитина.

7. Час на відпочинок. Людина не робот, без приємного дозвілля не буде сил і мотивації виконувати корисні справи.

8. Обіцянки, дані дітям, не забудуться. Запишіть, коли ви обіцяли зводити їх в кіно або зоопарк.

9. Маючи під рукою щоденник, ви можете в будь-який момент відповісти на питання, що будете робити завтра, або наступного тижня. Ви не призначите кілька зустрічей на один і той же час, і вам не доведеться бути в двох місцях одночасно.

10. Щоденник може стати сховищем для будь-якої вхідної інформації. Всі цікаві думки та ідеї, які відвідують вас, будуть записані, і в майбутньому надихнуть на нові починання.

11. Великі проекти вас не злякають. Розділіть одну велику задачу на маленькі і розподіліть по днях, тижнях та місяцях. Виконуючи один крок за іншим, ви завершите весь проект.

12. Перелік виконаних за день або місяць завдань покаже ваш прогрес. Переглянувши свій щоденник через деякий час, згадайте, чим були зайняті в цей рік життя. Проаналізуйте помилки і успіхи, зробіть висновки на майбутнє.

13. Гарний щоденник в приємній обкладинці буде радувати вас і піднімати настрій.