10 обов’язкових продуктів у вашій тарілці

Існує десять харчових продуктів, які ви повинні негайно ввести в свій раціон, і п’ять продуктів, яких слід уникати. Деякі з них також будуть корисні для людей з підвищеним ризиком серцево-судинних захворювань. Все меню засноване на середземноморській дієті.

 

 

FrГјhstГјckstisch/continental breakfastОвочі

 

Капуста, шпинат, брокколі і деякі інші листові овочі з домашнього городу мають дуже високий вміст вітамінів А і С. Якщо ви їсте їх, принаймні, два рази на тиждень, то ви на вірному шляху. Таким чином, поліпшується робота головного мозку. В ідеалі раціон повинен грунтуватися на овочах. Зазвичай простий салат зі шпинатом або капустою — це відмінно і легко засвоювана закуска.

 

Ягоди і фрукти

 

 

Це в основному тільки ягоди і фрукти, які рекомендуються дієтологами. Вони володіють корисними властивостями для функціонування головного мозку. До цієї групи відноситься полуниця. Ягоди необхідно включати в раціон, принаймні, два рази на тиждень.

 

М’ясо птиці

 

 

Курка та індичка повинні складати повноцінний обід. Це є хорошою ідеєю, якщо ви хочете запобігти хворобі Альцгеймера. Їжте м’ясо птиці, по крайній мірі, два рази на тиждень.

 

Квасоля

 

 

Бобові містять дуже високий рівень білка і клітковини, і в той же час мають мало калорій і жирів. На думку науковців квасоля добре впливає на роботу мозку і додає енергію. Три рази в тиждень бобові повинні бути на вашому столі.

 

Хліб

 

 

Хліб з цілісної пшениці — це не дуже хороша новина для людей, які не переварюють глютен, але ви повинні їсти хліб з цілісного зерна, принаймні, три рази в тиждень.

 

Горіхи

 

 

Той факт, що горіхи добре впливають на пам’ять, нам розповідали з дитинства. Насправді, горіхи містять здорові жири, клітковину і антиоксиданти, корисні для серця. Вони знижують рівень холестерину в крові і, отже, покращують роботу мозку. Горіхи необхідно їсти п’ять разів на тиждень.

 

Риба

 

 

Просто їжте рибу один раз в тиждень, тому що вона позитивно впливає на якість когнітивних функцій.

 

Вино

 

 

Один келих червоного вина на день знижує ризик розвитку серцево-судинних захворювань, позитивно впливає на кровообіг і функції мозку. Все завдяки антиоксидантам, що містяться в ньому. Однак дієтологи чітко вказують на келих вина, а не на цілу пляшку.

 

Оливкова олія

 

 

Оливкова олія гарної якості є чудовою альтернативою соняшниковій олії. Рекомендується додавати оливкову олію до більшості страв щодня.

 

Яких продуктів слід уникати?

 

 

Вершкове масло і маргарин, червоне м’ясо, їжа, смажена у фритюрі, твердий сир, який не має практично ніякої поживної цінності, печиво, сильно солодкі десерти — можуть негативно вплинути на мозок.