10 дивовижних способів, які допоможуть прискорити метаболізм

Є декілька не дуже популярних способів, які допоможуть вам прискорити метаболізм. Якщо ви намагаєтеся скинути кілька кілограмів перед майбутніми святами, то можете зробити це легко і безболісно, якщо будете дотримуватися цих нескладних правил. Ось 10 змін, які потрібно внести в свій раціон, щоб почати спалювати вдвічі більше калорій.

girl-drinking-bottled-water_tumb_6601. Не зациклюйтеся на дієті

Не думайте постійно, що можна їсти, а що не можна. Просто підраховуйте калорії. В іншому випадку ви будете постійно думати про їжу і відчувати себе голодним. Контроль калорій дозволить прибрати друге підборіддя і виглядати краще.

2. Їжте потроху, але часто

Спробуйте з’їдати що-небудь кожні три години. Це повинні бути сніданок, обід і вечеря плюс два перекуси — один в 10 ранку, а інший в полудень. Намагайтеся не їсти вуглеводи після 18:00 год.

3. Не забувайте снідати

Якщо ви пропустите сніданок, ваш організм негайно «зареєструє» факт голодування і почне накопичувати жири, а не спалювати їх.

4. Перестаньте їсти цукор і рафіновані вуглеводи

Уникайте будь-яких продуктів, що провокують швидкий підйом рівня цукру в крові, оскільки це спонукає підшлункову залозу виробляти більше інсуліну. Інсулін — гормон, який запобігає втраті ваги. Зробіть ставку на цільні зерна.

5. Їжте білки з кожним прийомом їжі

Білки перетравлюються повільно, внаслідок чого людина відчуває себе ситою довше. Це дуже добре з точки зору втрати ваги.

6. Вживайте в їжу джерела жирних кислот

Намагайтеся споживати менше насичених жирів і більше корисних. Незамінні жирні кислоти містяться в жирній рибі, горіхах і насінні. Вони будуть прискорювати ваш метаболізм.

7. Їжте продукти, які багаті цінними поживними речовинами

Споживайте їжу з вітамінами і мінералами, найбільш важливими з яких є хром, вітаміни групи B, магній, кофермент B1, екстракт зеленого чаю, цинк і амінокислоти.

8. Робіть вправи

Якщо ви наростите м’язову масу, ви посилити свій метаболізм. Це одна з найбільш прикрих причин, чому чоловіки легше втрачають вагу — просто у них більше м’язів.

9. Їжте лосося

Лосось — це суперпродукт, повний Омега-3 жирних кислот. Останні допомагають у втраті ваги. Дослідження показують, що Омега-3 прискорюють метаболізм жирів.

10. Споживайте кокосову олію

Олія кокоса складається з унікальних жирів, званих середньоланцюговими тригліцеридами, які також стимулюють обмін речовин. Кокосову олію можна використовувати для приготування їжі або навіть локально — в якості антибактеріального, антивірусного та антигрибкового агента.