Їмо суші правильно

Неможливо заперечувати той факт, що японська кухня стала користуватися особливою популярністю. Сьогодні немає проблеми в тому, щоб знайти хороший суші-бар і прекрасно провести тут час, насолоджуючись незвичайним і екзотичним смаком унікальних страв. Любителів вже з’явилося стільки, що багато хто став із задоволенням освоювати особливості приготування суші і ролів в домашніх умовах. Відповідно велика кількість супермаркетів пропонують спеціальні набори для такої особливої кулінарії.

kak-pravilno-est-sushi-i-rolliОднак, щоб повноцінно відчути всю особливість цієї кухні, відчути менталітет країни, в якій їх придумали, необхідно навчитися правильно їсти суші. І перше, що необхідно враховувати і не забувати, це те, що їдять їх виключно за допомогою паличок. На паличку нанизувати рол неприпустимо. Їх просто беруть з боків. Звичайно, користуватися паличками, незвично європейській людині і багато людей з першого разу це не сильно освоюють, тому в будь-якому ресторані з подібною кухнею пропонуються палички звичайні і для новачків. Другий варіант паличок скріплений у верхній частині і тим самим полегшує користування. Зовсім в крайніх випадках допускається, їсти суші руками, але, ні в якому разі не варто застосовувати столові прилади звичні на наших кухнях. Відзначимо, що на сайті katana.lviv.ua ви можете замовити доставку суші львів вже зараз.

Друга особливість цієї кухні в тому, що всі суші в обов’язковому порядку вживають з соусами. Готовий рол вмочують в запропонований соус і роблять це тільки з тієї сторони, де знаходиться рибна начинка. Рис в соус не вмочається, щоб він не розмокнув і не випав. Також саме в рис додають спеціальні приправи, і в поєднанні з соусом вони просто втратять свій екстравагантний присмак. Оцінити після цього всю соковитість і насиченість цієї страви буде просто неможливо.

Є ще одна порада, якої рекомендують суворо дотримуватися всі гурмани і апологети цієї кухні. Вони твердять, що не варто змішувати два традиційних соуси. Мова в даному випадку, звичайно ж, йде про васабі і соєвий соус. Якщо зробити таку суміш, то крім гострого супу більше нічого не вийде відчути. Ну, і останнє правило — роли завжди їдять тільки одним цілим шматком, повністю вкладаючи в рот. Це дає можливість максимально розкрити смаковий букет.