Їмо перед сном

Багато дієт закінчуються тим, що на ніч їсти нічого не можна. Однак, є продукти, які на ніч їсти можна і вони навіть не принесуть ніякої шкоди.

ketogennaja-dieta-otzyvy_3_1Щавель — його можна вживати взагалі завжди, він некалорійний, що не дивно, і не здатний нікуди відкладатися. Зате він смачний, заповнює шлунок і відволікає увагу від якоїсь більш поживної їжі.

Кукурудза — смачна, сонячна, корисна і при цьому здатна виводити всякі нехороші продукти з організму та спалювати жири. Але є особливість, їсти її потрібно варену і без солі.

Нектарини — є щасливими володарями концентрованої клітковини, а вона в свою чергу прискорює обмінні процеси організму, відповідно, переробляючи все з’їдене швидше і витрачаючи на це отримані калорії.

Ікра з овочів в домашній інтерпретації — не має згубних консервантів, а значить корисна. При цьому, наявність клітковини прискорює травлення, а корисні вітамінки зміцнюють організм. Незважаючи на низьку калорійність ікра дуже поживна, бо вона непогано допоможе тим хто не здатний відмовлятися від їжі по вечорах.

Селера — той самий продукт, який полюбився всім, котрі худнуть тим, що організм дуже багато енергії витрачає на його перетравлення, а від нього самого крім вітамінок нічого не виходить. Цей продукт навіть настійно рекомендується на вечерю.

Буряк — наповнює шлунок, надає вітаміни, регулює якість імунітету, малокалорійний. Хоча, його і не варто споживати безпосередньо перед сном, але «після шостої» можна.

Гарбуз — смачний, простий, корисний і ще з нього можна приготувати все, починаючи з аналогів дерунів і закінчуючи солодким пирогом.

Капуста — звичайно ж груди не збільшить, як обіцяли в дитинстві, проте прискорить метаболізм і подарує літні вітаміни.

Варені гриби або тушковані — з мінімумом спецій та олії, це дуже навіть легкий продукт, який не шкодить фігурі. Але і корисним, як селера, його назвати теж не можна. У деякому роді він нейтральний і допомагає набити шлунок і отримати відчуття ситості.

Буряк — достеменно відомо, що цей продукт використовується для очищення організму, власне цим і славиться цей продукт, а тому незамінний.

Тріска і камбала — мають низьку калорійність і здатні самі розщеплювати жири, тому нешкідливі для смачної вечері.

Ківі — має підвищену кислотність, допомагає посилювати обмін речовин за рахунок хімічних реакцій в шлунку.